Hale namiotowe

Hale namiotowe to konstrukcje zbudowane z profili stalowych i pokryte materiałem plandekowym o odpowiednich właściwościach. To doskonała alternatywa dla klasycznej zabudowy i świetne rozwiązanie szybkiej budowy przestrzeni magazynowej lub produkcyjnej. Hale namiotowe to również znakomite miejsce do przeprowadzania imprez typu targi, eventy, spotkania, czy też wydarzenia sportowe.

Zalety hal namiotowych

Istnieje kilka bezsprzecznych zalety hal namiotowych, które decydują o ich dużej popularności. Przede wszystkim halę tego typu traktuje się jako obiekt tymczasowy, a to sprawia, że nie wymagane jest pozwolenie do jej budowy.  Wystarczy jedynie zgłoszenie do odpowiednich władz. Drugą istotną zaletą jest ich prosta obsługa, pozwalająca na szybkie postawienie lub złożenie hali. Dobre wykorzystanie przestrzeni wewnątrz hali namiotowej jest kolejnym jej walorem. W hali nie ma ścian wewnętrznych oraz podpór i masztów. Pozwala to na efektywne wykorzystanie całej powierzchni. I na koniec koszty. Zakup lub wynajem hali jest zdecydowanie mniej kosztowny niż budowa klasycznej hali magazynowej.

Oferujemy naszym klientom namioty magazynowe o dowolnym wymiarze, dostosowane do określonych potrzeb. Hale namiotowe wykonywane są z profili stalowych ocynkowanych ogniowo pokrytych materiałem plandekowym standardowym lub trudnopalnym, którego ognioodporność potwierdzona jest certyfikatem zgodnym z polskimi i europejskimi normami.

Namioty handlowe

Jesteśmy producentem namiotów handlowych. Wykonujemy je zgodnie z zaleceniami klienta i  z materiałów przez niego wybranych. Plandekę namiotu handlowego wykonujemy najczęściej z materiału o podwyższonej wytrzymałości, który ponadto posiada atest niepalności. Odpowiednie zabezpieczenie ludzi i mienia wewnątrz konstrukcji wymaga od producenta plandek doświadczonego personelu, który nasza firma jest w stanie zapewnić. W ramach tych prac wykonujemy także niewielkie plandeki na stoiska handlowe.

Rodzina oraz wyspecjalizowana kadra motorem napędowym naszej firmy

0
Procent jakości
0
Klientów rocznie
0
Lat doświadczenia
0
Klientów