Inne wyroby

Doświadczenie, jakie nabyliśmy przez lata produkcji plandek, duże rozeznanie rynku i potrzeb klientów pozwoliło nam na stworzenie oferty na niemal wszystkie rodzaje pokryć oraz produktów wykonanych z materiałów plandekowych. Z racji tego, że większość naszych wyrobów wykonujemy na konkretne zamówienie klientów, możemy podjąć się produkcji każdego dowolnego pokrycia z tkaniny przeznaczonej na plandeki. Wystarczy określić wymiary oraz parametry, a my to zapotrzebowanie zrealizujemy. 

Plandeki na altany

Altany to wyjątkowe konstrukcje, które są ozdobą każdego ogrodu. Wzbogacają przestrzeń i tworzą miejsce do codziennego wypoczynku lub organizowania spotkań rodzinnych i to bez względu na palące słońce czy deszcz. Jeśli nie chcecie budować altany murowanej lub drewnianej to możecie korzystać z altany o lekkiej konstrukcji pokrytej materiałem pokryciowym. Tutaj do wyboru pozostawiamy Wam wiele możliwości. Może to być typowa tkanina plandekowa lub materiał transparenty, a nawet mrozoodporny.

Plandeki pokryciowe

Plandeki okryciowe mają szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu, głównie w  rolnictwie i budownictwie. Ich podstawowym zadaniem jest ochrona przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Doskonale zabezpieczają przed deszczem, śniegiem, a także zbyt dużym nasłonecznieniem i wiatrem. Można nimi osłaniać składowane drewno i materiały rolnicze, ochraniać maszyny, samochody, a nawet baseny. W budownictwie służą do zasłaniania i zabezpieczania rusztowań budowlanych. Plandeki pokryciowe najczęściej wykonywane są z dostępnej w wielu kolorach tkaniny poliestrowej powlekanej PVC, jednostronnie lub dwustronnie lakierowane, co wpływa na ich wyjątkową wytrzymałość.


Namioty eventowe

Namioty eventowe to praktyczne zadaszenia pozwalające na organizowanie różnego typu imprez plenerowych na świeżym powietrzu. Doskonale sprawdzają się jako miejsca dla usług gastronomicznych oraz organizacji przyjęć, a nawet wesel. To znakomita przestrzeń imprezowa, zabezpieczona przed chłodem, wiatrem i deszczem, a w gorące dni przed słońcem. Łatwo w nich ustawiać stoły i krzesła i dostosować wystrój do rangi wydarzenia. Wielkość namiotu i jego kształt ustalmy z klientem. Do produkcji powłok stosujemy materiały posiadające certyfikat niepalności, zgodny z polskimi normami. Proponujemy również namioty, których ściany boczne i dach są wykonane z plandeki o wysokim stopniu transparentności.

Markizy, kotary i przesłony

Produkujemy również wiele nietypowych przesłon wykonanych z materiałów plandekowych. Wśród nich znajdziecie zadaszenia różnego typu, praktyczne markizy oraz kotary. Wszystkie produkty wykonujemy zgodnie z życzeniem zamawiającego. Do ich produkcji wykorzystujemy materiały o różnej gramaturze i kolorystyce. Istnieje możliwość wygrzania świetlika z folii PCV oraz naniesienia dowolnej reklamy. Przesłony i kotary mogą być przesuwne, jak i zamocowane na stałe.

Rodzina oraz wyspecjalizowana kadra motorem napędowym naszej firmy

0
Procent jakości
0
Klientów rocznie
0
Lat doświadczenia
0
Klientów