Plandeki samochodowe

Plandeki samochodowe znajdują zastosowanie przede wszystkim w samochodach ciężarowych i dostawczych. W naczepach plandekowych stosuje się tzw. kurtyny, czyli przesuwane plandeki, ułatwiające załadunek i rozładunek towaru. W samochodach ciężarowych typu wywrotka, przeznaczonych do transportu materiałów sypkich lub mas bitumicznych znajdują zastosowanie specjalnie przystosowane do tego zadania plandeki zabezpieczające przewożone towary. Plandeki spełniają swoje funkcje w pojazdach dostawczych i samochodach typu pick-up oraz w przyczepkach samochodowych, chroniąc towary przed brudem, kurzem i wilgocią oraz zabezpieczają przed kradzieżą.

Plandeki reklamowe

Wszelkie okrycia plandekowe znakomicie mogą służyć jako nośniki reklamy. Zarówno plandeki samochodowe, jak i namioty reklamowe oraz handlowe doskonale nadają się do umieszczania na nich reklam i grafik. Do produkcji plandek samochodowych stosujemy wysokiej jakości materiały renomowanych firm. Materiały te występują w pełnej gamie kolorystycznej. Współpracujemy ze wszystkimi okolicznymi agencjami reklamowymi, dzięki czemu możemy zapewnić realizację każdego projektu plandeki reklamowej. 


Plandeki do wywrotek

Nasza firma jest producentem plandek na wywrotki. Wykonujemy plandeki na wszystkie typy pojazdów. Plandeka stanowi zabezpieczenie stosowane przede wszystkim na czas transportu produktów sypkich i asfaltu. W przypadku transportu mas bitumicznych nasze plandeki zabezpieczają asfalt przed utratą temperatury, co wydłuża możliwość jego stosowania. Zawdzięczamy to specjalnym plandekom o podwyższonej zdolności do termoizolacji. Oferujemy Państwu plandeki spełniające tylko najwyższe normy jakości. W czasie naszego kontaktu z klientem ustalamy wszelkie niezbędne szczegóły, w tym m.in. mechanizm zamykania. Zapraszamy do skorzystania z oferty plandek samochodowych na wywrotki.

Plandeki na przyczepki

Wykonujemy na zamówienie plandeki do przyczepek samochodowych. Są to plandeki wykonane z trwałych i odpornych na uszkodzenie mechaniczne materiałów. Możemy zaproponować pokrycia plandekowe niemal w każdym kolorze. Powierzchnia plandeki doskonale nadaje się do zadruku. Nasza firma podejmie się wykonania dowolnej wielokolorowej grafiki. Do wykonania plandeki niezbędne jest przyprowadzenie przyczepki do naszej firmy.

Rodzina oraz wyspecjalizowana kadra motorem napędowym naszej firmy

0
Procent jakości
0
Klientów rocznie
0
Lat doświadczenia
0
Klientów