Oferta

Zapotrzebowanie na plandeki wszechstronnego zastosowanie zmusza naszą firmę do stworzenia szerokiej oferty różnorodnych produktów. Na nasze plandeki oczekują właściciele firm transportowych, handlowych i budowlanych, producenci z sektora rolniczego, firmy zajmujące się magazynowaniem i logistyką oraz wielu odbiorców prywatnych.  Nasze produkty cieszą się również powodzeniem wśród agencji reklamowych oraz firm zajmujących się organizacją tragów i wystawiennictwem. Dzięki swoim walorom plandeki znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach, jako doskonałe zabezpieczenie, służące do okrywania i zacieniania. Produkujemy przede wszystkim plandeki na przyczepki  samochodowe, na pojazdy ciężarowe i dostawcze, plandeki do hal namiotowych, płachty budowlane, zabudowy tarasów i altan oraz bardzo wiele innych produktów wykonanych z zastosowaniem materiału plandekowego.

Oferujemy następujące produkty:

Walory naszych produktów

Wykonujemy plandeki na wymiar, zgodnie z zaleceniami klienta. Zapewniamy szycie na zamówienie z uwzględnieniem parametrów określonych w specyfikacji. Produkcja plandek wymaga zastosowanie materiałów najwyższej jakości, spełniających wszystkie wymagane parametry i normy. Muszą one charakteryzować się odpowiednią wytrzymałością mechaniczną oraz być odporne na wysokie i niskie temperatury, a przy niektórych zastosowaniach trudnopalne. Dlatego też wybieramy materiały na plandeki od sprawdzonych europejskich producentów. Każda plandeka może być wykonana w dowolnym, wybranym przez zamawiającego kolorze. Pokrycie plandekowe w łatwy sposób można pokryć nadrukiem reklamowym. Przy produkcji hal namiotowych , czy namiotów reklamowych stosujemy stelaże z wygodnych do montażu profili stalowych.

Posiadamy dwie hale produkcyjne. Jesteśmy w stanie prowadzić prace na miejscu, jak i u klienta. Ciągle poszerzamy zakres działalności firmy.

Rodzina oraz wyspecjalizowana kadra motorem napędowym naszej firmy

0
Procent jakości
0
Klientów rocznie
0
Lat doświadczenia
0
Klientów